SOFFA, 1900-talets andra hälft.

297016. SOFFA, 1900-talets andra hälft.

Proveniens Adelsnäs slott.
Brunt skinn.
Längd ca. 200 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Adelsnäs slott.
Brunt skinn.
Längd ca. 200 cm.

Slitage.

Antal besök: 781