STENGODS, 3 delar, bland annat Gunnar Nylund, Rörstrand, signerade.

296999. STENGODS, 3 delar, bland annat Gunnar Nylund, Rörstrand, signerade.

Skål, Carl Harry Stålhane, diameter ca. 21.
Skål, Sylvia Leuchovius, diameter ca. 19 cm.
Bordslampa, Gunnar Nylund, höjd ca. 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 977