GOLVUR, signerad B Thomasson Malung 1978.

296987. GOLVUR, signerad B Thomasson Malung 1978.

Höjd ca. 203 cm.

Bruksslitage. Lod och pendel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 203 cm.

Antal besök: 1 094