NATTDUKSBORD, 1950/60-tal.

NATTDUKSBORD, 1950/60-tal.
2969830. NATTDUKSBORD, 1950/60-tal.

Höjd ca 52 cm. Bredd ca 40 cm. Djup 43 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 097