MATTA, rölakan, signerad JR, omkring 1900-talets mitt, ca. 303x187 cm.

296982. MATTA, rölakan, signerad JR, omkring 1900-talets mitt, ca. 303x187 cm.

Polykrom dekor.

Fläckar, fransar ställvis borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykrom dekor.

Antal besök: 1 056