TAKLAMPA, 1900-tal.

296951. TAKLAMPA, 1900-tal.

Kupa med blomsterdekor. Höjd (exkl. kedjor) ca 47 cm.

Slitage. Takkopp med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
296951. TAKLAMPA, 1900-tal.

Slitage. Takkopp med bucklor.

Antal besök: 644