BECKASIN, uppstoppad, daterad 1961.

296942. BECKASIN, uppstoppad, daterad 1961.

Märkt på sockel, Scolopax gallinago, Enkel beckasin, Ramsjö, 1961, Oscar S. L. Sundin, konservator, Rätansbyn.
Totalhöjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 268