SPEGEL, förgylld, rokokostil, A-B Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets mitt.

296932. SPEGEL, förgylld, rokokostil, A-B Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets mitt.

Höjd 98 cm, bredd 47 cm.

Förgyllning med släpp och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm, bredd 47 cm.

Antal besök: 1 545