BYRÅ, tidigt 1900-tal.

BYRÅ, tidigt 1900-tal.
296927. BYRÅ, tidigt 1900-tal.

Längd 82, bredd 48, höjd 121 cm.

Slitage. märken, sprickor. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 485