BREVKNIVAR, 13 st, 1900-tal.

296925. BREVKNIVAR, 13 st, 1900-tal.

1 st i trä.
2 st med fickknivar som skaft.
Längd 21,5 - ca 33,5 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st i trä.
Längd 21,5 - ca 33,5 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 896