BORD MED LÅDOR, senempir, 1800-talets mitt.

296921. BORD MED LÅDOR, senempir, 1800-talets mitt.

Klaffar.
Längd 100 cm. höjd 73 cm, bredd 65 cm.
Proveniens Adelsnäs Slott, Åtvidaberg.

Omfattande sprickor i skiva.
Lådor låsta.
repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klaffar.

Omfattande sprickor i skiva.
Lådor låsta.
repor och slagmärken.

Antal besök: 696