GISELA ELIASSEN. Akvarell, signerad och daterad 97.

296903. GISELA ELIASSEN. Akvarell, signerad och daterad 97.

Solrosor.
Ca. 94x57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Solrosor.
Ca. 94x57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 021