DÖRRPAR, Originalmålade, daterade 1786.

296893. DÖRRPAR, Originalmålade, daterade 1786.

Höjd 65 cm, längd ca 34 cm.
Speglar med blommor i vas, samt daterade och påskrift.
Proveniens Adelsnäs Slott, Åtvidaberg.

Slitage, senare lås och dörrstopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm, längd ca 34 cm.

Antal besök: 766