BOKHYLLA, med skåpsdel, omkring 1900-talets mitt.

296846. BOKHYLLA, med skåpsdel, omkring 1900-talets mitt.

Längd 160 bredd 30 höjd 79 cm.

Slitage, repor och märken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 520