Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
RAGNAR JOHANSSON. Fjällmotiv, olja på duk, monogramsignerad.
296836. RAGNAR JOHANSSON. Fjällmotiv, olja på duk, monogramsignerad.
116 x 81 cm.
Lös i ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
116 x 81 cm.
Lös i ram.
Auktionshuset Kolonn
720