AXEL ÖSTERBERG. originaletsning, räv med ungar, signerad.

2968280. AXEL ÖSTERBERG. originaletsning, räv med ungar, signerad.

Bildmått ca 34x48 cm.
Rammått ca 51,5x66,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 34x48 cm.
Rammått ca 51,5x66,5 cm.

Antal besök: 246