GLASSERVISDELAR, 23 delar, Sverige, 1900-talets mitt.

296818. GLASSERVISDELAR, 23 delar, Sverige, 1900-talets mitt.

8 vinglas, 11 kupor, 4 selterglas.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 479