LJUSSTAKAR i glas och metall, ett par, Erik Höglund, Boda.

296816. LJUSSTAKAR i glas och metall, ett par, Erik Höglund, Boda.

Höjd 13 cm.
Diameter 8 cm.
Märkta Boda.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.
Diameter 8 cm.
Märkta Boda.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 935