DIVERSE JAPANSK KERAMIK, ca 31 delar, 1900-tal.

296815. DIVERSE JAPANSK KERAMIK, ca 31 delar, 1900-tal.

Tallrikar, urnor, med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallrikar, urnor, med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 595