TOILETTEBURKAR, 6 st, silver och glas, omkring 1900.

296795. TOILETTEBURKAR, 6 st, silver och glas, omkring 1900.

Delvis varierande modeller. Diameter 5-6,5 cm.

Merpart med monogram, slitage, obetydliga nagg, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 763