SÅSSLEV, silver, otydliga stämplar, 1800-tal.

296788. SÅSSLEV, silver, otydliga stämplar, 1800-tal.

Total längd ca 37 cm. Total vikt (inkl handtag) ca 85 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 690