2967604. HÖGTALARE, ett par, Infinity RS-9.
Höjd: ca 46 cm
Bredd: ca 30,5 cm
Djup: ca 25,5 cm.
Bruksslitage, ytsmuts. Märken och repor på undersidorna. På baksidan av ena högtalaren sitter det en lapp på vilken det står, 'Basen "skrapar". Irriterande distorsion!' Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.
Höjd: ca 46 cm
Bredd: ca 30,5 cm
Djup: ca 25,5 cm.