HÖGTALARE, ett par, Infinity RS-9.

2967604. HÖGTALARE, ett par, Infinity RS-9.

Höjd: ca 46 cm
Bredd: ca 30,5 cm
Djup: ca 25,5 cm.

Bruksslitage, ytsmuts. Märken och repor på undersidorna. På baksidan av ena högtalaren sitter det en lapp på vilken det står, 'Basen "skrapar". Irriterande distorsion!' Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 46 cm
Bredd: ca 30,5 cm
Djup: ca 25,5 cm.

Antal besök: 683