SOFFA, Gustaviansk, 17/1800-tal.

296751. SOFFA, Gustaviansk, 17/1800-tal.

Längd 176, bredd 80, höjd 112 cm.

Åldersslitage, frans bak släppt, 2 framben senare dock antika.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882