KONSTGLAS, 7 delar, Kosta samt Orrefors, 1900-tal.

296748. KONSTGLAS, 7 delar, Kosta samt Orrefors, 1900-tal.

Figurin, "Skråyrken", Olle Alberius, Orrefors.
4 Figuriner, "Mor", "Far", "Lisa", "Lars", Årtal 1970 - 72, Göran Wärff, Kosta
Glasblock, Panda, Mats Jonasson, Målerås.
Figurin, troll.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin, troll.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 593