KARL AXEL PEHRSON. "Skalmeja". Färglitografi, signerad och daterad 62.

29674. KARL AXEL PEHRSON. "Skalmeja". Färglitografi, signerad och daterad 62.

54 x 40 cm.

Något smutsad.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 40 cm.

Något smutsad.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Antal besök: 1 259