JACOB SANDBERG. Landskap med vattendrag. Olja på duk, signerad.

29672. JACOB SANDBERG. Landskap med vattendrag. Olja på duk, signerad.

29 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 42 cm.

Antal besök: 2 609