TAKLAMPA, metallstomme och prismor, 1900-talets andra hälft.

296725. TAKLAMPA, metallstomme och prismor, 1900-talets andra hälft.

Höjd 40 cm.
Diameter 24 cm.

Bruksslitage.
En dropprisma saknas.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.
Diameter 24 cm.

Bruksslitage.
En dropprisma saknas.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 693