BLOMHYLLA, metall, 1900-talets slut.

2967157. BLOMHYLLA, metall, 1900-talets slut.

Tornformad hylla i svartmålad metall, löstagbara hyllplan.
Höjd 127 cm, bredd 31 cm.

Bruksslitage, rost, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 127 cm, bredd 31 cm.

Bruksslitage, rost, smuts.

Antal besök: 536