Modell 743 Svarvad fot i trä Brunmålad plåtskärm Höjd inklusive skärm 79 cm Bottenmärkt Atelje Lyktan Åhus.
Bruksskick Avskavningar, repor Mindre störmärken i form av inbuktnigar.