ANDERS A JÖNSSON. Olja på duk, "Vinter, Krokås, Blekinge", signerad.

296705. ANDERS A JÖNSSON. Olja på duk, "Vinter, Krokås, Blekinge", signerad.

65 x 91 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 91 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 679