STEGPALL, Lindqvist Verkstads AB, 1900-talets mitt.

296672. STEGPALL, Lindqvist Verkstads AB, 1900-talets mitt.

Stål med trappsteg i turkos laminat.
Höjd 60 cm.
Etikettmärkt Kontorsmöbler LQ Verstads Ab Lindqvist.

Bruksslitage.
En plastfot saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Bruksslitage.
En plastfot saknas.

Antal besök: 1 517