MATTA, Rölakan, signerad AW, 1900-talets andra hälft, cirka 226 x 167 cm.

296647. MATTA, Rölakan, signerad AW, 1900-talets andra hälft, cirka 226 x 167 cm.

Grön bottnfärg.

Fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön bottnfärg.

Fläckar, slitage.

Antal besök: 1 269