Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Rölakan, signerad AW, 1900-talets andra hälft, cirka 226 x 167 cm.
296647. MATTA, Rölakan, signerad AW, 1900-talets andra hälft, cirka 226 x 167 cm.
Grön bottnfärg.
Fläckar, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Grön bottnfärg.
Fläckar, slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 071