FIGURINER, 5 st. Porslin. Royal Copenhagen, Tengra med mera 1900 tal.

296638. FIGURINER, 5 st. Porslin. Royal Copenhagen, Tengra med mera 1900 tal.

2 st Waldorff, Royal Copenhagen, Tengra, Lomonovsov.
Höjd 30 cm, 13 cm.

Waldorff figurin med smärre nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm, 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 840