OLLE SKAGERFORS. "Badande". Kol/blyertsteckning, signerad och daterad -43.

296620. OLLE SKAGERFORS. "Badande". Kol/blyertsteckning, signerad och daterad -43.

22,5 x 28 cm.

Utställningar
Retrospektivt, Göteborgs Konstmuseum 6/11 1999 - 30/1 2000.

Ej examinerad ur ram, sannolikt uppklistrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 28 cm.

Utställningar

Antal besök: 1 167