COPAL VÄCKARKLOCKA MED FÄLLBARA NUMMER RP-160.

2966163. COPAL VÄCKARKLOCKA MED FÄLLBARA NUMMER RP-160.

Copal väckarklocka med flip-nummer från 70-talet.
Modell RP-160 med originalkartong och instruktioner.

Mindre tecken på slitage är närvarande.
Larmet fungerar perfekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Larmet fungerar perfekt.

Antal besök: 1 158