LJUSSTAKAR i mässing, 2 st, Gunnar Ander, Ystad metall. 1900-talets mitt.

296611. LJUSSTAKAR i mässing, 2 st, Gunnar Ander, Ystad metall. 1900-talets mitt.

Två ljusstakar med två ljusarmar vardera. dekor av blommor.
Höjd 13,5 cm.
Fotens diameter 7,5 cm.
Märkta GA Ystad-Metall made in Sweden.
(För små ljus).

Bruksslitage.
Repor.
Anluppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm.
Fotens diameter 7,5 cm.
(För små ljus).

Bruksslitage.
Repor.
Anluppen.

Antal besök: 1 907