SOFFBORD, 1930-40-tal.

SOFFBORD, 1930-40-tal.
296580. SOFFBORD, 1930-40-tal.

Kopplat underrede med skuren dekor. Fanerat i olika träslag.
Diameter 95 cm. Höjd ca. 60 cm.

Bruksslitage. Smärre fanérskador. Repor/störmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 600