ÖLSEJDLAR, 6 st, Boda, Erik Höglund. Signerade.

296578. ÖLSEJDLAR, 6 st, Boda, Erik Höglund. Signerade.

Höjd ca. 11 cm.

En sejdel med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 11 cm.

Antal besök: 2 001