HARRY ROSENQVIST. "Trålarna kommer hem", olja på duk, signerad och daterad 76.

296572. HARRY ROSENQVIST. "Trålarna kommer hem", olja på duk, signerad och daterad 76.

41 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 68 cm.

Antal besök: 3 519