SKRIVBORD, 1800-talets slut.

SKRIVBORD, 1800-talets slut.
296554. SKRIVBORD, 1800-talets slut.

En hurts med lådinredning.
Längd 132 bredd 71 höjd 74 cm.

Slitage, skador. Ett ben saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

En hurts med lådinredning.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 629