BORD, teak, 1950-tal.

BORD, teak, 1950-tal.
296553. BORD, teak, 1950-tal.

Höjd 56 cm.
Längd 94 cm.
Bredd 51 cm.

Bruksslitage.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
296553. BORD, teak, 1950-tal.

Höjd 56 cm.
Längd 94 cm.
Bredd 51 cm.

Bruksslitage.
Fläckar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 859