KARL XIV JOHAN. Dokument, egenhändigt undertecknat, daterad Stockholms slott 25 mars 1834.

296536. KARL XIV JOHAN. Dokument, egenhändigt undertecknat, daterad Stockholms slott 25 mars 1834.

Med sigill. Mått utvikt 34 x 43 cm.

Åldersslitage, vikmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, vikmärken.

Antal besök: 1 146