EVA HYBBINETTE. Komposition, pastell, signerad samt daterad 1977.

296484. EVA HYBBINETTE. Komposition, pastell, signerad samt daterad 1977.

42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 824