STOLAR, 6 st, Chipendale-stil, 1900-talets första hälft.

296480. STOLAR, 6 st, Chipendale-stil, 1900-talets första hälft.

Fotavslut med claw on ball.

2 st stolar med annat tyg än övriga 4.
Repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotavslut med claw on ball.

Repor, slagmärken.

Antal besök: 541