Vitrinskåp ur serien Stockholm, IKEA, vitrin med stomme i gråbeige laminat på benställning i laserat trä.
Tre hyllplan i glas.
Mått: bredd 90,5, djup 40,5, höjd 181 cm.
Bruksslitage, repor och märken, laminatskador.
Tre hyllplan i glas.