BARDISK i form av jordglob, 1900-tal.

29643. BARDISK i form av jordglob, 1900-tal.

Tot höjd ca 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 230