1 st skål, troligen Gabriel Argy Rousseau, höjd 8 cm, tidigt 1900-tal.
1 st skål, överfongsglas, höjd 7,5 cm, 1900-talets början.
1 st skål, Murano, G. Grismondi, höjd 5 cm, 1900-talets mitt.
1 st hänkelvas, höjd 14,5 cm, troligen Frankrike, troligen tidigt 1900-tal.
Bruksslitage.
Bruksslitage.