FÖNSTER, 10 st, 1800-talets mitt.

296416. FÖNSTER, 10 st, 1800-talets mitt.

3 glas i varje, totalt 30 glas. Friskt virke. Glasen intakta.
149 x 52 cm.

Åldersslitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

149 x 52 cm.

Åldersslitage, färgsläpp.

Antal besök: 790