FÖRSTORINGSGLAS, med mera, 18/1900-tal.

296409. FÖRSTORINGSGLAS, med mera, 18/1900-tal.

9 st förstoringsglas med skaft, medföljande 1 st utan skaft.
9 st hopfällbara förstoringsglas.
Medföljande sminketui i läder, termometer samt vattenpass.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 931