DIVERSE PLÅTBURKAR, 5 st, mestadels Gefle, 1900-talets första hälft.

296392. DIVERSE PLÅTBURKAR, 5 st, mestadels Gefle, 1900-talets första hälft.

4 st Gefle.
2 st med glaslock.
Högsta höjd 14 cm.
Längsta längd 18,5 cm.

Bruksslitage, repor, bucklor, ett glas skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st Gefle.
2 st med glaslock.
Högsta höjd 14 cm.
Längsta längd 18,5 cm.

Antal besök: 471